Nora'nın Kitaplığı : Melek-Ateş (Melek #2) Tanıtım & İnceleme

5 Temmuz 2013 Cuma

Melek-Ateş (Melek #2) Tanıtım & İnceleme


   L.A. Weatherly'nin Melek üçlemesinin bu ikinci kitabında melekler, intikam için geri dönüyorlar.
Kötülük kol geziyor, Alex ve Willow da kaçtılar. Willowunrüyaları onları Mexico Cityye götürüyor. Sadece Willow zalim Melek Kilisesini yenecek güce sahip; kilise ise onu durdurmak için bütün gücünü ortaya koyacak. Willowun yanında Alex var, eğitimli bir melek katili ve Willowun gerçek aşkı. Ancak hiçbir şey Willowun yarı melek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

   Alex ve Willow, Mexico Cityde bir grup melek katiliyle bir araya geliyor. Alex, grubun lideri Karayı tanıyor ancak grup, Willowdan ölümüne şüphe ediyor. Alex tüm ekibi melek konseyine saldırabilmeleri için ağır ve disiplinli bir eğitimden geçirdikten sonra bile. Willow kendini hiç bu kadar yalnız hissetmemişti... Seble tanışana dek. Seb, hayatı boyunca Willowu aradı, çünkü tıpkı Willow gibi, o da bir yarı melek.

Bana kalırsa bu son kitap olmalıydı. Çünkü sonunda ben bitirince aynen böyleyim:

   MELEK serisi aynı ismi taşıyan ilk kitabından sonra ikinci kitapla devam ediyor. Çok da güzel devam ediyor yani.. Bir harikaydı ya, çok ciddiyim.. Özellikle Seb ile kitap resmen renklendi. Ve bu aşk üçlüsü bana Melez Sözleşmeleri'ni hatırlatıyor bu arada. Özellikle kitabın sonlarındaki Alex-Willow arasında geçenler cidden ... bunun için uygun bir kelime bulamadım. Ama kitabın bitişini sevdim. Spoiler vermemek için uğraşıyorum burada anlamsız kelimelerime bakmayın :D Sonuç olarak okumak isteyen varsa hiç tereddütsüz 1. kitaptan seriye başlamalı kesinlikle tavsiye ederim :) Ama sanki 2. kitap daha heyecanlıydı.. Yani açıkçası kitabın bazı kısımlarını saçma buluyorum ama çopu seri gibi buna da bağlandım, okunmalı bence :) Puanım: 4

Sayfa Sayısı: 540    Baskı Yılı: 2012    Yayınevi: DEX

 Serinin Diğer Kitapları:

Angel Fever (Yayınlanmadı - Türkçe'ye çevirilmedi) (#3)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder